Taskdoporodnice.sk

Eshop taskadoporodnice.sk vznikol spontánne ako reakcia na požiadavky budúcich mamičiek, ktoré nás oslovujú v obchode FEMINIA alebo prostredníctvom sociálnych sietí a hľadajú potrebné veci, ktoré by si chceli vziať so sebou do pôrodnice.

Nie je to jednoduché vybrať si z tak veľkého počtu výrobkov, ktoré sú na trhu, ak ide o tak výnimočnú udalosť ako je pôrod.

V pôrodnici už nie je čas na improvizáciu, je dobré, ak má mamička so sebou aspoň základné veci, ktoré bude určite potrebovať. Ak bude mať so sebou niečo navyše, vezme si to domov a použije neskôr.

Dúfame, že našou ponukou troch základných tašiek do pôrodnice pomôžeme tým budúcim mamičkám, ktoré z najrôznejších dôvodov nemajú čas alebo možnosti preštudovať si čo budú v pôrodnici potrebovať. Výber výrobkov zaradených do jednotlivých tašiek je výsledkom dlhoročného hľadania a zbierania skúseností mamičiek, ktoré nám po návrate z pôrodnice povedali svoje skúsenosti a poznámky k veciam, ktoré mali so sebou.

Preto sme do nášho internetového obchodu zaradili aj viac výrobkov, ktoré predávame v predajni FEMINIA na Račianskej ulici 31 v Bratislave, ktoré budete potrebovať aj neskôr po návrate z pôrodnice.

Dôležité je iba jedno: aby ste Vy spolu s Vašim bábätkom boli v pôrodnici zdraví, šťastní a aby ste sa v pohode dostali domov k svojim blízkym!