Možnosti platby

Za objednaný tovar môžete zaplatiť viacerými spôsobmi:

TYP PLATBY

CENA PLATBY

Platba na dobierku kuriérovi (v hotovosti alebo platobnou kartou)

0,99 €

Platba prevodom na účet

ZADARMO

TrustPay – online platba z Vašej banky

ZADARMO

TrustCard – online platba Vašou platobnou kartou

ZADARMO

Platba na dobierku

Za tovar je potrebné zaplatiť v hotovosti pri jeho prevzatí od kuriéra spoločnosti UPS. Kuriérovi je možné zaplatiť aj platobnou kartou.

Platba prevodom na účet

Platba prevodom na náš bankový účet číslo 14 6512 4008/1111 v UniCredit Bank, ktorý môžete tiež uviesť v tvare IBAN SK59 1111 0000 0014 6512 4008. Pri platbe je potrebné uviesť  variabilný symbol, ktorý je dôležitý pre priradenie platby k objednávke. Tovar je expedovaný až po pripísaní platby na náš bankový účet. V prípade, že platbu neevidujeme na našom bankovom účte do 48 hodín po prijatí objednávky, objednávka bude stornovaná.

TrustPay – online platba z Vašej banky

Platba prostredníctvom internetbankingu pre klientov Vašej banky. Po kliknuti na "Záväzne objednať s povinnosťou platby" budete automaticky presmerovaní na platobnú bránu, kde po prihlásení skontroluje predvyplnené údaje platobného príkazu a autorizujete platbu. Ihneď po odoslaní platby sú peniaze pripísané na náš účet.

TrustCard – online platba Vašou platobnou kartou

Rýchla a bezpečná platba za tovar platobnou kartou (kreditnou alebo debetnou) cez internet prostredníctvom platobnej brány TrustPay. Platiť je možné platobnými kartami VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro a Diners Club International. Po kliknuti na "Záväzne objednať s povinnosťou platby" budete presmerovaní na internetovú stránku TrustPay, kde v zabezpečenom prostredí zadáte údaje z Vašej platobnej karty.