Poštovné

Keď si u nás objednáte tovar, musíme Vám ho nejako doručiť. Štandardne používame kuriérsku spoločnosť UPS, ktorá Vám privezie tovar až k Vám domov kdekoľvek na Slovensku.

Ak bývate v Bratislave, radi Vám Vašu objednávku osobne odovzdáme v našej predajni FEMINIA na Račianskej ulici 31 v Bratislave. Snažíme sa, aby poštovné bolo pre Vás čo najvýhodnejšie. Práve preto, okrem zaujímavých cien tovaru, ktoré Vám ponúkame, môžete ušetriť aj na poštovnom.

Poštovné je účtované podľa hodnoty Vašej objednávky:

Hodnota objednávky

Nad 39,00 €

Do 39,00 € (vrátane)

Kuriér UPS

zadarmo

2,95 €

Osobný odber*

zadarmo

zadarmo

* Osobný odber je možný iba pri platbe vopred.

Uvedené ceny poštovného platia iba pre odoslanie obyčajných zásielok na Slovensko a pri poslaní celej objednávky v jednej zásielke. Pri rozdelení objednávky a jej zaslaní vo viacerých zásielkach môže byť celkové poštovné vyššie.

Bezplatné doručenie je ponúkané aj pri niektorých špeciálnych akciách; v takom prípade nie je potrebné prekročiť vyššie uvedené limity pre získanie poštovného zadarmo, stále však platia rovnaké podmienky (doručenie na Slovensko a v jednej zásielke).

K uvedeným sumám neúčtujeme žiadne ďalšie poplatky. Štandardne balné neúčtujeme, bez ohľadu na hodnotu Vašej objednávky či počet objednaných výrobkov. Poplatok za Darčekové balné, ak si ho prajete, je v hodnote 1,99 €.

Uvedené podmienky platia pri doručovaní tovaru na Slovensku. V prípade objednávky do zahraničia dohodneme poštovné individuálne po skompletizovaní Vašej objednávky.